NÁPLASTI ASO OUTDOOR PLS

Ve speciálním pevném obalu chránícím náplast před rozsypáním. Vhodná do kabelky i batohu. Náplast jednoduše z obalu vysuneme palcem.

Všechny náplasti jsou opatřeny nízkoalergenním akrylátovým voděodolným lepidlem a polštářkem, který k poranění přilne, ale nepřilepí se.

DO PŘÍRODY

NÁPLAST ASO OUTDOOR ELASTICKÁ

Elastická náplast od ASO se vyznačuje zvrásněným a vytlačeným povrchem, který umožňuje lepší ohebnost, přilnavost a pohodlí. Tím se výrazně liší od ostatních náplastí vyrobených z plastové pásky. Náplast je nesmáčivá, vhodná zejména pro krátkodobé použití.
NA DOMA

NÁPLAST ASO OUTDOOR TĚLOVÁ

Průsvitná náplast od ASO je vyrobena z transparentní ohebné pásky, která nabývá různou škálu odstínů barev kůže. Průsvitnost a mírné zabarvení pásky dovoluje diskrétní ochranu poraněné kůže pro všechny barvy pleti.
ZAPOMEŇ NA BOLEST :-)

NÁPLAST ASO OUTDOOR GARFIELD

Náplast Garfield od ASO působí mile a děti rychle zapomínají na bolest a radují se z obrázku známého dětského hrdiny kocoura Garfilda, kterého dobře znají. Zvýšený důraz je kladen na dobrou prodyšnost, kvalitní přilnutí ke kůži a sníženou dráždivost.
PRO RADOST

NÁPLAST ASO OUTDOOR SNOOPY

Náplasti s úsměvnými vzory pro všechny věkové kategorie. Obrázkové náplasti od ASO jsou vyrobeny stejně jako všechny ostatní typy s velkou pečlivostí ve špičkové kvalitě. Stejně tak náplast Snoopy svými obrázky dětem pomáhá rychle zapomenout na bolest.
VČASNÉ ROZPOZNÁNÍ ZÁNĚTU

NÁPLAST ASO OUTDOOR PRŮHLEDNÁ

Průhledná, prakticky bezbarvá náplast od ASO, je vyrobena z průhledné pásky. Průhledná náplast umožňuje nenápadnou ochranu a diskrétní zakrytí poranění. Přitom průhlednost dovoluje včasné zpozorování počínajícího zánětu, např. zarudnutí kůže.
DO KANCELÁŘE

NÁPLAST ASO OUTDOOR STRETCH

Náplast ASO stretch je vyrobena ze zvlášť pružné tkaniny. Je měkká, ohebná a pružná, ideální pro místa, kde se jiné náplasti odlepují a brání pohybu. Svojí prodyšností a pružností je vhodná jak k celodennímu přiložení, tak i na noc.
DO DÍLNY A NA ZAHRADU

NÁPLAST ASO OUTDOOR PĚNOVÁ

Voděodolná, pěnová náplast od ASO je pohodlná a vodovzdorná, je ideální pro ochranu zejména v podmínkách vysoké aktivity. Pěnová vrstva zajišťuje prodyšnost a současně rozloží případný tlak na větší plochu, proto je vhodná i na puchýře.
DO SLADKÉ I SLANÉ VODY

NÁPLAST ASO OUTDOOR DO VODY

Náplast do vody od ASO je pohodlná a vodovzdorná. Páska nemá klasické drobné otvory přesto splňuje požadavky WHO na prodyšnost. Je ideální pro ochranu při vodním sportu a koupání ve sladké i ve slané vodě.
MVTR (Moisture Vapor Transmission Rate of breathability) „prodyšnost“ = 700 g/m2/den.
PŘEJETE SI VĚDĚT O SLOŽENÍ, DRUZÍCH A ZPŮSOBU POUŽITÍ NÁPLASTÍ VÍCE?